THE LONDON TEXTILE FAIR 2017-2 İTKİB MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU

“THE LONDON TEXTILE FAIR”

 

19-20 TEMMUZ 2017

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) tarafından 19-20 TEMMUZ 2017 tarihleri arasında Avrupa'nın en önemli tekstil fuarlarından olan “Londra Tekstil ve Aksesuarları Fuarı'nın Milli Katılım Organizasyonu düzenlenecektir.

        

THE LONDON TEXTILE FAIR, tüm Avrupa'dan gelen tekstil üreticileri, tasarımcıları ve distribütörlerini tek çatı altında toplayan ve Londra'da düzenlenmekte olan en büyük ve en prestijli tekstil fuarıdır. Adı geçen fuar bilinen fuar organizasyonlarından çok daha farklı ikili görüşmeler mantığında masa sandalye ve askılık olarak düzenlenen bir fuardır. İngiltere'de düzenlenen en prestijli B2B etkinliği olma özelliğini de taşımaktadır. Başta İtalya, İngiltere, İspanya, Fransa ve Portekiz gibi Avrupa ülkelerinden olmak üzere, Japonya ve Türkiye dahil 120'nin üzerinde katılımcı firma ve 300'den fazla alıcı, acente ve tasarımcı söz konusu organizasyona katılmaktadır. 

KATILIM BEDELİ: 2088 EURO (€)

         

KATILIM KAPSAMINDAKİ HİZMETLER:

 

İkili görüşmeler için masa, sandalye, Reklam ve tanıtım hizmetleri, Fuar resmi kataloğu ve İTKİB milli katılım katalogunda yer alınması

 

Firma Başvuruları için: Fuar İdaresi başvurunuza onay verdikten sonra, fuar işlemleri ile yetkili kişinin telefon, faks ve e-mail bilgilerini içeren firma antetli kağıdınıza yazılmış, imza ve kaşeli bir dilekçe ile 10 NİSAN 2017 tarihine kadar irtibat bilgilerinde yer alan yetkililere mail yoluyla ulaştırmanız gerekmektedir. Fuar metrekare fiyatı 232€ olup, sözleşmeye yazılacak standart metrekare 9m2' dir.

NOT: Askı ücreti katılım bedeline dahil değildir ve askı ödemeleri doğrudan fuar idaresine gerçekleştirilecektir.

ÇOK ÖNEMLİ NOT:

  • Katılımını devam ettirmekte olan Firmalarımız başvuru sonrasında; Vakıflar Bankası Şirinevler Şubesi TR320001500158048014255376 IBAN Nolu ITHIB Euro hesabına fuar katılım bedelinin tamamının ödemesini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Banka dekontu birliğimize gönderilecektir. Başvuru dilekçesi ile birlikte banka dekontu birliğimize gönderilecektir. Ödemeler mutlaka banka kanalı ile yapılacaktır. Elden bankalara ödeme yapılması halinde teşvikten faydalanmak mümkün olmayacaktır. Aksi takdirde başvuru geçerli sayılmayacaktır

 

DEVLET DESTEĞİ:

Firmalarımızın Birliğimiz patronajında düzenlenen fuarlara katılımları, Ekonomi Bakanlığı'nın 2009/5 sayılı Tebliği kapsamında desteklenmektedir. Fuarı katılımcı firmalarımıza, anılan Tebliğ kapsamında, %50 oranında destek uygulanacaktır. Anılan tebliğin uygulama usul ve esaslarının 6. Maddesi çerçevesinde, fuar katılımcısı firma katılım toplam bedelinin tamamını Birliğimize ödeyecek ve devlet destek evrakını Birliğimize teslim edecektir. Fuar katılımına ilişkin Devlet Desteği karşılığı tutar, fuar sonrasında, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından doğrudan katılımcı firmanın banka hesabına yatırılacaktır.

 

2009/5 sayılı tebliğin 2011/6 sayılı revizesine göre; katılımcı firmalardan 2 temsilcinin ekonomi sınıf gidiş-dönüş ulaşım bedeli (Devlet Desteği üst limiti olan 15.000-USD; fuar bedeli ve uçuş bedeli toplamı için geçerli olacak şekilde) destek kapsamına alınmıştır.

 

Detaylı Bilgi için İTKİB Tekstil Deri Halı Fuarlar Şubesi Tel:   Salih Diner: 0212 454 0344 Rıdvan Zengin: 0212 454 0347

E-mail: salih.diner@itkib.org.tr; ridvan.zengin@itkib.org.tr                     

PAYLAŞ