PROJELERİMİZ

İTHİB KONFEKSİYON YAN SANAYİ UR-GE PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYOR - Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme UR-GE Projesi

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) T.C. Ticaret Bakanlığı'nın "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi" (UR-GE) desteği kapsamında Konfeksiyon Yan Sanayi Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme Ur-Ge projesini hayata geçiriliyor. Üyelerimize yeni ihracat pazarları kazandırmak, üyelerinin yetkinliklerini arttırmak ve ihracatımıza yeni bir soluk kazandırmak amacıyla Ticaret Bakanlığı'nın “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi” (UR-GE) programı kapsamındaki desteklerini üyeleri ile buluşturuyor.

Tekstilde Dönüşümü Sağlayacak Ar-Ge'nin Beyin Takımı Yetişiyor

Türkiye ekonomisinin ve ihracatın lokomotif sektörlerinin başında gelen Tekstil sektöründe dönüşümün adımları atılıyor. Dünyanın sanayi 4.0'ı uygulamaya başladığı günümüzde tekstil sektöründe geleneksel tekstilden teknik tekstile geçişi hızlandırmak için üniversite sanayi işbirliğinde önemli bir adım atıldı.

İTHİB - TETSİAD "Ev Tekstilinde Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme" UR-GE Projesi

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) ve Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ortaklığında T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi" (UR-GE) desteği kapsamında Ev Tekstilinde Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme Ur-Ge projesini hayata geçiriliyor.
PAYLAŞ